Bahçenizi Şık Bir Atmosfere Kavuşturacak Bahçe Şemsiyesi Modelleri

 

Bahçe ŞemsiyesiGünümüzün dekorasyon anlayışına uygun bahçe şemsiyesi modelleriyle, yaşam alanlarınızı şık bir atmosfere kavuşturacak olan Gold Şemsiye, yepyeni şemsiye tasarımlarını sizlerin beğenisine sunuyor. Plaj, cafe, reklam ve promosyon şemsiye modellerimizin yanında, özel olarak tasarlanabilen bahçe şemsiye modellerimizle, seçkin işletmelere, müstakil evlere, havuzlara, çay bahçelerine, cafelere ve villalara kaliteli ürünler sunmanın gururunu siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz. Dönmez Grup güvencesiyle ürettiğimiz Gold Marka tasarımlarımızla bahçelerinize yepyeni bir görünüm kazandırabilir, konuklarınızı büyük bir keyifle ağırlayabilirsiniz.

Güneşin yüzünü göstermeye başladığı bahar aylarının ilk günlerinden, yaz mevsiminin sonuna kadar olan zaman diliminde, evinizin bahçesinde ailenizle ve misafirlerinizle vakit geçirmek istediğinizde ilk ihtiyaç duyduğunuz şeylerden biri olan bahçe şemsiyelerinin tek görevi sizi güneşten ve yağıştan korumak değildir. Bahçe şemsiyeleri her bahçeli evin ihtiyacı olduğu kadar, evinizin ve dekorasyonunuzun bir parçası olacaklardır. Bahçenizin şıklığını tamamlayan bahçe şemsiyelerini seçerken, diğer bahçe aksesuarlarınızla ve eşyalarınızla uyumlu renklere sahip tercihler yapmak isteyebilirsiniz. Dilediğiniz renk seçeneklerine sahip bahçe şemsiyesi modelleri, yine sizin belirleyeceğiniz yazı ve logolara sahip bir şekilde üretilebilmektedir.

Bahçe şemsiyesi modelleri, özgün renk tasarımlarının yanında uzun yıllar boyu solmayan renk seçeneklerine sahip olmalıdır. Aşırı sıcak havalardan, yağıştan ve rüzgardan etkilenmeyen Gold Marka şemsiyeler, yıllar boyu ilk günkü görünümüyle bahçenizi süsleyecektir. Kaliteli kumaş ve yapı malzemeleriyle tasarlanan Gold bahçe şemsiyesi çeşitleri paslanmaz, eskimez ve yıllar boyunca yaşam alanlarınıza konfor ve rahatlık kazandırır. Tüm hava şartlarında sizi ve konuklarınızı koruyan bahçe şemsiye modellerimizle bahçe dekorasyonunuza ayrı bir hava katarsınız. Siparişinize uygun olarak hazırlanan şemsiyelerimiz kısa sürede siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Ev bahçeleri için tasarladığımız bahçe şemsiyesi modellerimizi katalog bölümlerimizden inceleyebilirsiniz.

İşletmeler İçin Her Zevke Hitap Eden Bahçe Şemsiyeleri

Gold Marka Şemsiye olarak, yeni şemsiye tasarımlarımızla sadece ev bahçesi kullanıcıları için değil, hizmet sektöründe yer alan birçok işletme için de güncel modaya uygun ürünler hazırlıyoruz. İhtiyacınıza uygun olarak hazırladığımız bahçe şemsiyesi tasarımlarımız dilediğiniz uzunluk ve boy seçenekleriyle sizleri bekliyor. Mekanınızı şık gösterecek, kullandığınız alan ve eşyalarla tezat oluşturmayacak bahçe şemsiyesi modellerimiz için ürünlerimize göz atabilir veya şemsiyelerinizin dilediğiniz ölçülerde hazırlanması için müşteri destek hattımızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Genel ölçülerde bahçe şemsiyesi modellerimiz ortalama bir plaj şemsiyesi ebatlarında tasarlanmaktadır. Ancak üretim kalitesi bakımından bahçe şemsiyesi modellerimiz plaj şemsiyelerine göre daha sağlam bir mekanik tasarımla hazırlanmaktadır. Müşterilerine açık hava olanakları sunan diğer işletmeler gibi, plaj işletmecileri de bu ürün modelimizi plajlarında kolayca kullanabilirler. Gold Marka bahçe şemsiyelerimiz her türlü hava koşulunda sağlamlığından ödün vermeden sizlere eşlik eder. Özellikle cafe, restoran ve çay bahçelerinizde, dayanıklı mekanik aksam ve canlı renklerle hazırlanmış bahçe şemsiyelerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bahçe şemsiyesi modellerimiz otellerde, oyun alanlarında, havuzlarda ve parklarda da kullanılabilmektedir. Dilerseniz şirket bahçelerinizde ve açık hava organizasyonlarınızda özel tasarım bahçe şemsiyesi modellerimizi kullanabilirsiniz. Bahçe şemsiyesi modellerimiz dilediğiniz ebatlarda hazırlanmakta ve üzerine şirketinizin logosu eklenebilmektedir. Gold şemsiye modellerimizi dilediğiniz reklam – tanıtım sloganınızla süsleyebilir, konuklarınızın ilgisini çekebilirsiniz. Hızlı üretim ve teslimat seçeneklerimizle birlikte, satış sonrası destek hizmet ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için bizimle irtibata geçebilir, uygun fiyatlı bahçe şemsiyesi modellerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.