Seçkin Mekanların Tercihi Gold Cafe Şemsiyeleri

 

Cafe ŞemsiyesiHizmet sektörünün seçkin işletmelerine kaliteli şemsiye seçenekleri sunan Dönmez Grup, yepyeni tasarımlarını Gold Şemsiye markası olarak sizler için bir araya getirdi. Uygun fiyat ve garantili hizmet anlayışıyla hazırlanan, günümüz dekorasyon modasına uygun tasarlanmış Promosyon şemsiyelerini, Plaj şemsiyelerini, Güneş şemsiyelerini, Reklam şemsiyelerini, Bahçe şemsiyelerini ve Cafe şemsiyelerini kuruluşumuzdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Cafe & Restoranların dış mekanlarında yer alan ve günümüzün vazgeçilmez bir ihtiyacı olmaya başlayan cafe şemsiyesi, konuklarınızı veya müşterilerinizi hava şartlarına karşı korurken, aynı zamanda kuruluşunuzun kalitesini en iyi şekilde yansıtmalıdır. Müşteri memnuniyetini esas alan ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren tüm işletmeler, kaliteli sunum ve dekorasyon anlayışlarıyla göze hitap ederek başarı oranını arttırmak isterler.

Güler yüzlü bir hizmet anlayışı, şık bir atmosfer ve yenilikçi bir dekorasyon stili ile müşterilerinize ayrıcalıklı olduklarını hissettirebilir, rakiplerinizden çok daha dikkat çekici bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bir mekanda ilk dikkat çeken unsurun dış dizayn olduğunun bilinciyle hareket eden Gold Şemsiye, kurumsal itibarınızı yansıtacak yepyeni cafe şemsiyesi seçenekleriyle her zaman siz değerli müşterilerinin yanında olmayı hedeflemektedir. Sektöre ilk adım attığımız andan itibaren, yüzlerce mekanın kaliteli şemsiye ihtiyacını karşılıyor, onlara dayanıklı, uygun fiyatlı ve farklı tasarımlar sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz cafe şemsiyesi ve diğer şemsiye modelleri, restoranlarda, plajlarda, havuzlarda, otellerde, parklarda, fabrikalarda ve açık hava reklam sahalarında güzel görünüm ve korunma ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Gold Cafe Şemsiyesinin Özellikleri ve Ayrıcalıkları

Müşteriye özel tasarım ilkesiyle hizmet veren Gold Şemsiye, beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak tasarımlarını sizlerin beğenisine sunmaktadır. Birçok restoran, cafe veya çay bahçesi işletmecisi kendilerine sunulan basmakalıp cafe şemsiyesi seçenekleri arasından seçim yapmak zorunda kalmaktadır. Şemsiyelerin ebatlarını ve konforunu işletmeci değil, bu şemsiyeleri hazırlayan firmalar belirlemektedir. Ne yazık ki bu durum, kullanışlı olmayan ve mekanın tarzına oturmayan ürünlerin kullanılmasına yol açmaktadır. Gold Şemsiye markası olarak tüm ekibimizle birlikte sizlere ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecek tasarımlara imza atmak için çalışmaktayız.

Gold Cafe şemsiyesi seçeneklerimiz kişiye özel tasarım olanaklarıyla üretilmektedir. Böylece, mekanınızın ihtiyacı olan, dekorasyonunuzla renk uyumuna sahip, işletmenizin logo veya sloganını taşıyan dış mekan şemsiyelerini kullanma şansı bulabilirsiniz. Dayanıklı iç mekanik aksamı ve zengin renk seçenekleriyle, istediğiniz görüntüye sahip cafe şemsiyesi tasarımlarımız için bizi arayabilir, sizin için en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Gold Cafe şemsiyesi seçeneklerini dişli veya teleskopik seçeneklerle temin edebilirsiniz. Büyük dış mekanların ihtiyacını karşılayacak ebatta şemsiyeler için dişli sistemleri, daha küçük alanları örtmek için teleskopik şemsiye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Teleskopik sistemler, el şemsiyeleri gibi kolayca açılıp kapanabilir, müşterilerinizin istediği yöne göre rahatlıkla ayarlanabilir. Dişli cafe şemsiyeleri hava şartlarına göre döndürülerek açılabilir, boyu ayarlanabilir ve pratik bir şekilde kapatılabilir. Eğer dijital cafe şemsiyesi seçeneklerimizi mekanınızda kullanarak farklı bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, tüm elektronik şemsiye seçeneklerimiz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri destek hattımızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mekanik özelliklerinin, renklerin ve boyutlarının size özel tasarlanabildiği cafe şemsiyesi seçeneklerimiz yanında her mekana uygun modellerimizi incelemek için katalogumuzu inceleyebilirsiniz. Gold Cafe şemsiyesi seçeneklerimiz uzun yıllar rengini koruyacak şekilde tasarlanmaktadır. İster kişiye özel olsun, isterse hazır modellerimiz olsun; her biri kaliteli mekanik aksam ve solmayan renk seçenekleriyle hazırlanan cafe şemsiyesi ürünlerimiz her türlü hava koşuluna uygun hazırlanmıştır.

Güneş ışınlarının zararını azaltan, rüzgara karşı dayanıklı ve su geçirmez şemsiye tasarımlarımızla ilgili bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.