Birbirinden Renkli ve Dayanıklı Plaj Şemsiyesi Modelleri

 

Plaj ŞemsiyesiBir Dönmez Grup markası olan Gold Şemsiye, ülkemizin seçkin hizmet sektörü işletmeleri için şık tasarımlı şemsiye modelleri üretmekte, ticari ve yaşam alanları için kaliteli çözümler sunmaktadır. Günümüzün dekorasyon trendini takip eden Gold şemsiye markası adı altında, siz değerli müşterilerimiz için plaj şemsiyeleri, promosyon şemsiyeleri, reklam şemsiyeleri, cafe şemsiyeleri ve bahçe şemsiyeleri tasarlıyoruz.

Yenilikçi bir anlayışla üretilen şemsiye modellerimizi uzman bir ekiple, sizin talepleriniz doğrultusunda tasarlıyor, satış sonrası destek hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin yanında olmayı sürdürüyoruz. Geniş bir kullanım alanına sahip şemsiye modellerimizi tercih ederek işletmelerinize şıklık kazandırabilir, size özel tasarım seçenekleriyle ürünlerimizi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Uzun ömürlü şemsiye modellerimiz arasında önemli bir yere sahip olan ürünlerimizden biri de plaj şemsiyesidir.

Plaj şemsiyesi, otel, havuz ve plaj işletmelerinde kullanılan, her müşterinin ihtiyacı olan bir güneşten korunma aracıdır. Ancak mekanınızın dekorasyonunun bir parçası olacak olan plaj şemsiyesi günümüzde prestijinizi yansıtacak bir şıklık aracı olmalıdır. İlk bakışta dikkat çeken, işletmenizi yansıtan ve renk zenginliğine sahip plaj şemsiyesi modellerimizle konuklarınızın gözüne hitap etme şansını yakalayabilirsiniz. Gold marka plaj şemsiyeleri işletmenizin şıklığını yansıtırken, aynı zamanda konuklarınızı güneşin zararlı etkilerinden koruyacak özel kumaş seçenekleriyle hazırlanmaktadır.

Seçkin işletmeler için tasarladığımız plaj şemsiyesi çeşitlerimizin yanında, kişisel havuz ve bahçeleriniz için özel üretilen şemsiye modellerimizi katalogumuzdan inceleyebilirsiniz. Ev ve bahçe dekorasyonuna uygun modellerimizle farklı bir atmosfer yaratma şansı bulabilirsiniz. İşletmeler ve kişisel kullanım için tasarladığımız tüm şemsiye modellerimizi kendi zevkinize uygun renk, ebat ve logolarla özelleştirebilirsiniz.

Gold Plaj Şemsiyesi Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Otel, plaj, su parkı ve havuz işletmecileri sıcak yaz aylarında, kendilerine uygun şezlong ve şemsiye arayan müşterilerine özel şemsiye bölümleri ayırmalıdır. Gold Plaj şemsiyesi modelleri işletmenizin markasını veya reklam sloganını yansıtacak tasarımlarla hazırlanarak, sizi temsil edecek şekilde hazırlanacaktır. Plaj şemsiye seçeneklerimiz farklı ebatlarla hazırlanabilir. Mekanınıza şıklık katan şemsiye seçeneklerimiz paslanmaz mekanik aksamlarla bir araya getirilir. Plaj şemsiyesi tasarımlarını isterseniz oval, isterseniz dörtgen seçenekleriyle temin edebilirsiniz.

Gold marka şemsiyelerimiz arasından dilerseniz polyester, dilerseniz gabardin kumaşlı plaj şemsiye seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Pamuklu kumaşları tercih eden müşterilerimiz için farklı renk ve desende plaj şemsiyeleri üretilmektedir. Ürünlerimiz tek renk ve çizgili – çok renkli modellere sahiptir. Standart plaj şemsiye modellerimiz çift renkli olarak sizleri beklemektedir. Lüks olarak tasarladığımız ve özel kumaşıyla hazırladığımız plaj şemsiyesi modelleri güneş ışınlarının zararlı etkilerini azaltmaktadır. Farklı modelleri görmek için katalogumuzu inceleyebilir veya kendi özel tasarım ihtiyaçlarınız için müşteri destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ülkemizin en çok renk ve modeline sahip plaj şemsiyesi tasarımı yapan Gold Şemsiye olarak, siz değerli müşterilerimize uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler hazırlıyoruz. Renk solması ve yıpranmaya karşı özel olarak üretilen ürünlerle büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz. Plaj şemsiyesi çeşitlerimizi kolayca yıkayabilir ve temizleyebilirsiniz. Ürünlerimiz siparişinizden hemen sonra hazırlanmaya başlanmakta ve en kısa sürede sizlere teslim edilmektedir.

Her türlü hava koşuluna dayanıklı yerli ve yabancı plaj şemsiyesi modellerimizle ilgili olarak bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.